ثبت درخواست توسط شما

ثبت درخواست توسط شما

 درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت نمایید و یا با 09154243007 تماس بگیرید.

هماهنگی کارشناسان با شما
هماهنگی کارشناسان با شما
پس از تایید اطلاعات، کارشناسان در کمترین زمان به منظور هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.
مراجعه کارشناس واعلام هزینه
مراجعه کارشناس واعلام هزینه
دستگاه شما توسط کارشناس بازدید و ایراد و هزینه خدمات به شما اعلام می گردد.
تست دستگاه و ارائه ضمانت نامه

تعمیر و تست دستگاه

دستگاه پس از تعمیر به صورت کامل تست شده و پس از پایان خدمات،  به شما تقدیم می گردد.

سوالات متداول تعمیر لوازم خانگی در مشهد تعمیر

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 09124243007 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

نکته: در صورت راه اندازی شعبات در شهرهای مختلف حتما یاد آور خواهیم شد.

مشهد تعمیر به عنوان برند ثبت شده و دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و همچنین دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی کسب و کار ها میباشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول اولیه مجموعه مشهد تعمیر می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسینی که برای تعمیر لوازم خانگی شما اعزام شده اند ، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. ما نگرانی شما عزیزان بابت این موضوع را کاملا درک میکنیم  برای همین، علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

فرم درخواست تعمیر

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : مشهد …

شماره تماس : 09154243007

info@mihantamir.com