تعمیر یخچال

یخچال یکی از اعضای حساس هر خانه‌ای هست و خرابی اون میتونه یکی از معضلات بزرگ برای هر خانم خونه داری باشه، با خراب شدن و کار نکردن یخچال سالم نگاه داشتن و خنک بودن غذا ها یکی از مشکلات بزرگ هست که باید رفع بشه ، که خب اگر دیر به داد یخچالمون برسیم ممکنه مواد خوراکی داخلش به سرعت فاسد بشن.

در همین راستا تیم مشهد تعمیر با تیم مجهز و متخصصص خود خدمات تعمیر یخچال را با بالاترین سرعت و کیفیت در خانه شما انجام میدهد تا خیال شما از درست شدن به موقع یخچالتون راحت باشه.

تعمیر یخچال در مشهد

برای مشهد تعمیر تفاوتی ندارد که یخچال شما چه برندی داشته باشد و یا چه نوع مدلی باشد ، تعمیر یخچال ساید بای ساید ، تعمیر یخچال دوقلو ، تعمیر یخچال فریزر ، تعمیر یخچال دو درب و تک درب و… و تمام یخچال های مدل صنعتی و فروشگاهی در مجموعه مشهد تعمیر توسط متخصص ترین تعمیرکاران شهر مشهد قابل انجام است.

فرقی ندارد که یخچال سامسونگ داشته باشید یا الجی ، و یا حتی برند های ایرانی اسنوا ، پارس خزر و.. ، تیم مشهد تعمیر به تعمیر انواع یخچال ها به طور کامل تسلط دارد. تعمیرات یخچال برندهای مختلف همراه با قطعات فابریک و ضمانتنامه انجام میگردد.

 

چرا برای تعمیر یخچال در مشهد تعمیر را انتخاب کنیم ؟

شیاد برایتان سوال باشد که چرا باید به مشهد تعمیر اعتماد کنید …!

طبق بررسی های صورت گرفته توسط و طبق نظرسنجی که از مشتریان ما صورت گرفته ، به چند نکته زیر برخوردیم که اکثر مشتریان بابت این عوامل توانسته بودند تعمیر یخچال خود را به کارشناسان مشهد تعمیر بسپارند:

مشهد تعمیر ، تعمیر یخچال شما را در محل مورد نظر شما انجام میدهد. خدمات تعمیر در محل

مشهد تعمیر دارای تیمی متخصص و با سابقه در زمینه تعمیر لوازم خانگی است.

مشهد تعمیر فروشنده قطعات اصلی برند های موجود در بازار است و در صورت نیاز تمامی قطعات موردنیاز برای تعمیر توسط مجوعه مشهد تعمیر تهیه میشود. اصالت قطعات

مشهد تعمیر تمامی خدمات تعمیر یخچال را در سریع ترین زمان و طبق زمانبندی مشخص انجام خواهد داد.

مشهد تعمیر پایبند به شفافیت است و در راستای جلب رضایت مشتریان فاکتور ریز خدمات تعمیر یخچال در مشهد را به مشتری مربوطه ارائه میدهد.

مشهد تعمیر دارای  جواز رسمی فعالیت میباشد ، همچنین مجوز های رسمی از وزارت صنایع و معادن  ، نماد اعتماد الکترونیکی و جواز ساماندهی کسب و کار های اجتماعی وزارت ارشاد میباشد.

مشکلات متداول تعمیر یخچال

خب اگر یخچال شما قدرت خنک کنندگی ندارد قطعا نیاز به تعمیر دارد؛ برای این منظور میتوانید موارد زیر را چک کنید:

دماسنج یخچال را بررسی نمایید:

در این حالت شما باید ابتدا عقربه دماسنج یخچال خود را بررسی کنید.
با استفاده از این عقربه می توانید دمای یخچال خود را کاهش دهید.

منافذ موجود در یخچال را بررسی کنید:

شما باید منافذ موجود بین فریزر و یخچال را بررسی کرده و حتی لوله تخلیه را که برای خارج کردن یخ و تخلیه مواد زائد به کار می رود چک نمایید.
توصیه می شود در مواقع بررسی یخچال لوله تخلیه را در اولویت خود قرار داده و در صورت رویت مواد زائد آن را تخلیه نمایید.

از سالم بودن درب یخچال خود اطمینان حاصل فرمایید:

با قرار دادن یک برگ کاغذ در بین درب یخچال و یخچال می توانید این کار را انجام دهید.
سپس کاغذ موجود را به سمت بیرون بکشید.
در این حالت اگر با کشیدن کاغذ متوجه اصطکاک شوید این مسئله گویای ان است که درب یخچال شما سالم بوده و مشکلی از این بابت متوجه آن نیست.

شما باید این عمل را برای تمام نواحی درب یخچال انجام دهید.

اجزای یخچال خود را بررسی نمایید :

در این حالت شما با استفاده از یک مولتی متر می توانید جریان برق مختلف یخچال از قبیل سوئیچ درب، تایمر و ترموستات یخ زدای و فن اواپراتور را امتحان کرده و اتصالات احتمالی را پیدا نمایید.

ثبت درخواست توسط شما

ثبت درخواست توسط شما

 درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت نمایید و یا با 09154243007 تماس بگیرید.

هماهنگی کارشناسان با شما
هماهنگی کارشناسان با شما
پس از تایید اطلاعات، کارشناسان در کمترین زمان به منظور هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.
مراجعه کارشناس واعلام هزینه
مراجعه کارشناس واعلام هزینه
دستگاه شما توسط کارشناس بازدید و ایراد و هزینه خدمات به شما اعلام می گردد.
تست دستگاه و ارائه ضمانت نامه

تعمیر و تست دستگاه

دستگاه پس از تعمیر به صورت کامل تست شده و پس از پایان خدمات،  به شما تقدیم می گردد.

سوالات متداول تعمیر یخچال در مشهد تعمیر

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 09124243007 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

نکته: در صورت راه اندازی شعبات در شهرهای مختلف حتما یاد آور خواهیم شد.

مشهد تعمیر به عنوان برند ثبت شده و دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و همچنین دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی کسب و کار ها میباشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول اولیه مجموعه مشهد تعمیر می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسینی که برای تعمیر یخچال شما اعزام شده اند ، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. ما نگرانی شما عزیزان بابت این موضوع را کاملا درک میکنیم  برای همین، علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

فرم درخواست تعمیر

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : مشهد …

شماره تماس : 09154243007

info@mihantamir.com