تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد توسط تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات مشهد تعمیر عیب یابی و رفع عیب میگردد، با آرامش به خواندن ادامه دهید تا با اطلاعات مفیدی که در اختیار شما قرار داده ایم کمتر نیازمند تعمیر لباسشویی خود شوید.

تعمیر ماشین لباسشویی

در زمان های خیلی قدیم ماشین لباسشویی یکی از کالا های لوکس و گران در خانه بود ، اما در حال حاظر ماشین لباسشویی را میتوان یکی ازپراهمیت ترین لوزام خانگی دانست،ماشین لباسشویی یکی از اجزای اصلی هر خانه است و همین امر باعث میشود تعمیر و نگهداری از آن یکی از کار های اساسی مجموعه های خدماتی و تعمیراتی همچون مشهد تعمیر باشد.

در صورت نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی خود میتونید از آموزش های موجود در سایت مشهد تعمیر بهره ببرید و یا با کارشناسان مشهد تعمیر تماس گرفته تا برای تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد در خدمت شما  باشیم.

 

چرا برای تعمیر ماشین لباسشویی مشهد تعمیر را انتخاب کنیم ؟

شیاد برایتان سوال باشد که چرا باید به مشهد تعمیر اعتماد کنید …!

طبق بررسی های صورت گرفته توسط و طبق نظرسنجی که از مشتریان ما صورت گرفته ، به چند نکته زیر برخوردیم که اکثر مشتریان بابت این عوامل توانسته بودند تعمیر ماشین لباسشویی خود را به کارشناسان مشهد تعمیر بسپارند:

مشهد تعمیر ، ماشین لباسشویی شما را در محل مورد نظر شما انجام میدهد. خدمات تعمیر در محل

مشهد تعمیر دارای تیمی متخصص و با سابقه در زمینه تعمیر لوازم خانگی است.

مشهد تعمیر فروشنده قطعات اصلی برند های موجود در بازار است و در صورت نیاز تمامی قطعات موردنیاز برای تعمیر توسط مجوعه مشهد تعمیر تهیه میشود. اصالت قطعات

مشهد تعمیر تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی را در سریع ترین زمان و طبق زمانبندی مشخص انجام خواهد داد.

مشهد تعمیر پایبند به شفافیت است و در راستای جلب رضایت مشتریان فاکتور ریز خدمات تعمیر مشاشین لباسشویی در مشهد را به مشتری مربوطه ارائه میدهد.

مشهد تعمیر دارای  جواز رسمی فعالیت میباشد ، همچنین مجوز های رسمی از وزارت صنایع و معادن  ، نماد اعتماد الکترونیکی و جواز ساماندهی کسب و کار های اجتماعی وزارت ارشاد میباشد.

 

مشکلات متداول تعمیر ماشین لباسشویی

یکی از مهمترین دلایل خالی نشدن آب در ماشین لباسشویی خرابی و یا ایراد های جزئی در پمپ ماشین لباسشویی است. زیرا پمپ ها از جمله لوازمی هستن که عمر مفیدآنها حدود 10 سال است.

در مشاین لباسشویی های جدید اکثرا اروری مربوط به مشکل پمپ نمایش داده میشود که برای مثال ارور e20 در لباسشویی آاگ و یا ارور F18 ارور مربوط به تخله پمپ در ماشین لباسشویی بوش میباشد. 

همیشه یکی از نکات که باید مورد توجه باشد این است که بعد از مشکل تخلیه حتما چک کنید که گرفتگی یا مشکلی در مسیر شلنگ خروجی آّ وجود نداشته باشد.

در بعضی موارد نیز این مشکل را میتوان مربوط به گرفتگی در فیلتر تخلیه دانست که با یک نظافت و یا تعمیر ساده میشود مشکل را حل کرد.

ما در مقاله ” عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی ” به طور مفصل به این مساله پرداخته ایم.

در خوش بینانه ترین حالت، عدم روشن نشدن ماشین لباسشویی قطعی پریز و در ادامه قطعی سیم و یا اتصالات داخلی می باشد. اما در اکثر موارد برد اصلی ماشین لباسشویی دچار سوختگی شده است. در موارد محدود نیز برد دستگاه سالم است و نمایشگر سوخته است و برنامه ها را نشان نمی‌دهد.

ثبت درخواست توسط شما

ثبت درخواست توسط شما

 درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت نمایید و یا با 09154243007 تماس بگیرید.

هماهنگی کارشناسان با شما
هماهنگی کارشناسان با شما
پس از تایید اطلاعات، کارشناسان در کمترین زمان به منظور هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.
مراجعه کارشناس واعلام هزینه
مراجعه کارشناس واعلام هزینه
دستگاه شما توسط کارشناس بازدید و ایراد و هزینه خدمات به شما اعلام می گردد.
تست دستگاه و ارائه ضمانت نامه

تعمیر و تست دستگاه

دستگاه پس از تعمیر به صورت کامل تست شده و پس از پایان خدمات،  به شما تقدیم می گردد.

سوالات متداول تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد تعمیر

به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 09124243007 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

نکته: در صورت راه اندازی شعبات در شهرهای مختلف حتما یاد آور خواهیم شد.

مشهد تعمیربه عنوان برند ثبت شده و دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و همچنین دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی کسب و کار ها میباشد.

آرامش و رضایت مشتری از اصول اولیه مجموعه مشهد تعمیر می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسینی که برای تعمیر ماشین لباسشویی شما اعزام شده اند ، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. ما نگرانی شما عزیزان بابت این موضوع را کاملا درک میکنیم  برای همین، علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.

فرم درخواست تعمیر

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : مشهد …

شماره تماس : 09154243007

info@mihantamir.com